DĚTSKÁ VÝŽIVA BABYBIO


Přemýšleli jste někdy nad tím, čím krmíte své dítě? Díváte se na etiketu pokrmu, který svému děťátku dáváte? Zajímá Vás jeho složení, odkud jsou jednotlivé složky a v jaké kvalitě? Nespoléháte se pouze na to, že když je produkt určený pro děti, tak to přece musí být kvalitní? V dnešní době spíše platí nespoléhat se, ale číst.

Co vlastně Vaše děťátko jí?

Dětský organismus je mnohem náchylnější na vliv chemicky vyrobených látek, které se vyskytují v potravinách. V prvních letech života si s nimi dětský organismus není schopen poradit tak jako organismus dospělého a dochází k hromadění toxických látek v těle. Proto je dobré se pečlivě zabývat složením potravin, které svému děťátku dáváte. Přírodně vypěstované potraviny obsahují minimální množství dusičnanů a pesticidů, neobsahují regulátory růstu, urychlovače zrání ani herbicidy. Zvířata chovaná v ekologickém zemědělství mají možnost volného pohybu a nesmí být preventivně léčena antibiotiky. Zpracované bio potraviny pak neobsahují umělá aromata, pomocné látky a barviva. To vše má velký vliv nejen na kvalitu, ale i na chuť výsledného produktu.

Bio dětská výživa: pro dítě nejvyšší kvalitu

BABYBIO nabízí širokou škálu ekologických výrobků pro děti: mléka, kojenecké kaše, dětské příkrmy…  BIO produkty BABYBIO mají pozitivní vliv na nutriční a chuťovou výchovu dítěte již od prvních měsíců. Jsou vyvinuty dle doporučení dětských lékařů z pečlivě vybraných bio složek a bez zbytečných doplňků, jako je přidaný cukr, přidaná sůl, konzervační látky a zahušťovadla.  Pro přípravu svých výrobků BABYBIO nepoužívá známé alergeny (kiwi, celer …) a snaží se poskytovat recepty bez mléka, lepku a vajec, aby každé dítě, v závislosti na jeho náchylnosti k alergiím, mohlo mít prospěch z chutné stravy uzpůsobené k jeho potřebě. Pro přípravu výrobků BABYBIO výrobce nepoužívá palmový olej.

Veškerá kojenecká mléka BABYBIO jsou vyvinuta v souladu s předpisy: Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 609/2013 ze dne 12.6.2013 o potravinách určených pro kojence a malé děti, Směrnice komise 2006/141/ES ze dne 22.12.2006 o pokračovací kojenecké výživě a Nařízení Rady (ES) č. 834/2007 ze dne 28.6.2007 o ekologické produkci a označování ekologických produktů.

Všechny produkty BABYBIO mají platnou certifikaci ECOCERT v souladu s Nařízením Rady (ES) č. 834/2007 ze dne 28.6.2007 o ekologické produkci a označování ekologických produktů. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.